Systemy zarządzania jakością

soscertyfikacja.pl

jednostki certyfikujące ISO, wydane certyfikaty ISO

Nowy e-learning – Auditor wewnętrzny BHP wg PN-N 18001

Centrum Doskonalenia Zarządzania Meritum oferuje Państwu kolejne już szkolenie e-learningowe. Szkolenia te przede wszystkim dotyczą tematu auditowania. Tak też jest tym razem. Jest to szkolenie dla osób, które chcą zdobyć kwalifikacje auditora wewnętrznego systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Zawartość szkolenia opracowana została przez doradców specjalizujących się w tych systemach. Dzięki temu may ciekawe szkolenie z licznymi przykładami i scenkami, które są odbiciem dyskusji jakie odbywają się na szkoleniach w rzeczywistości.

Szkolenie obejmuje:

– omówienie wymagań normy PN-N 18001,

– przygotowanie się do audytu,

– przeprowadzenie audytu oraz jego zakończenie, w tym dokumentowanie audytu.

Materiał szkoleniowy zawiera scenki z dialogami zawierającymi zapisy realnych dyskusji, przykłady procedur, praktyczne porady i prostą interpretację wymagań normy.

Moduły szkolenia:

I. Wymagania ogólne

II. Wymagania normy

III. Wprowadzenie do auditowania

IV. Przygotowanie do auditowania

V. Przeprowadzenie auditu

VI. Komunikacja

VII. Zakończenie audytu

Egzamin końcowy, po zdaniu którego otrzymają Państwo certyfikat „Auditor wewnętrzny Systemu Zarządzania BHP wg wymagań normy PN-N 18001:2004”.

E-learning to obecnie najnowsza i najwygodniejsza forma szkolenia. Uczestnik nie biernie ale aktywnie bierze udział w szkoleniach uczestnicząc w testach pośrednich między poszczególnymi rozdziałami. szkolenie trwa 5 godzin i jest z dostępem 30-dniowym.

zobacz: http://www.e-doskonalenie.pl/product.php?id_product=94

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą innych szkoleń www.centrum-doskonalenia.pl